DMCA Sorumluluk Reddi

nullsbrawlak.com ‘da fikri mülkiyet haklarına değer veriyoruz ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (DMCA) uymaya çalışıyoruz. Web sitemizdeki herhangi bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen bir DMCA yayından kaldırma bildirimi göndermek için aşağıda özetlenen adımları izleyin.

DMCA Nasıl Gönderilir

İletişim Bilgilerinizi Sağlayın

Talebinizle ilgili olarak sizinle iletişime geçebilmemiz için adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi ekleyin.

İhlali Belirtin

Telif hakkıyla korunan materyalin kullanımının neden izinsiz olduğuna inandığınızı açıklayın ve iyi niyetli inancınızı belirtin.

Bildirimi Gönderin

DMCA yayından kaldırma bildiriminizi göndermek için lütfen Bize Ulaşın Formumuzu kullanın.

Doğruluğu Onaylayın

Bildiriminizde verilen bilgilerin doğru ve gerçek olduğunu ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya onlar adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu beyan edin.

Telifli Çalışmayı Tanımlayın

İhlal edildiğini düşündüğünüz telif hakkıyla korunan çalışmayı, ihlal eden içeriğin başlığı, yazarı ve URL’si gibi belirli ayrıntılar da dahil olmak üzere açıkça tanımlayın.

DİKKAT

Yanlış veya yanıltıcı bir DMCA yayından kaldırma bildirimi göndermenin ciddi bir mesele olduğunu ve yasal sonuçlara yol açabileceğini lütfen unutmayın. Yalnızca telif hakkı sahibiyseniz veya telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkiniz varsa bir bildirim gönderin.

Fikri mülkiyet haklarının korunması konusundaki işbirliğiniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımla,

nullsbrawlak.com Ekibi